FC Real Vodárna-Play or Die   3:4  (0:0)

Branky:Kovařík 2

Franko  1

Sestava:Teslík-Kulhánek,Mráček,Tafel-Kovařík,Franko,Horák P.

Utkání se od začátku odehrávalo s opatrností na obou stranách.Soupeř nastoupil pouze v základní sestavě a odehrál zápas bez střídání.Náš tým nastoupil bez nejlepšího střelce Jansty.

V první půlce utkání měl každý tým tři velké šance,ale nikomu se nepodařilo skorovat.Proto také skončil poločas 0:0.

Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali 2 branky,kdy jedna byla vlastní.Potom se podařilo soupěři ještě jednou skorovat a zdálo se,že za stavu 0:3 je rozhodnuto.

Věděli jsme,že máme pořád šanci,protože soupeř nestřídal a postupně fyzicky odcházel.Nám se podařilo nakonec po rychlých brankách Kovaříka a Franka vyrovnat.

Bohužel při snaze strhnout vítězství na naší stranu obrana neuhlídala soupeře a z proti útoku dvě minuty před koncem padnul gol do naší sítě a bylo rozhodnuto.

Soupeři gratuluji k vítězství.Za naší stranu opět výborný brankář Teslík a střelec dvou branek Kovařík.